Telefon Listesi
Doç.Dr.Yusuf USTA  DAİ.BŞK.V. 22500-22501
Kübra ARSLAN   V.H.K.İ.   22500
Döne BOZKURT  Sekreter   22501
Şub.Müd.Arif SEZGİN İdarî İşler ve Personel Şube Müdürü   22505
Güldane TAŞDEMİR  Elektrik Teknisyeni   22568
Ferhat ÖZKÖK  Elektronik Teknikeri    22512
Hakkı ÇOLAK  Bilgisayar İşletmeni    22526
Mustafa DEMİR  Memur (Maden Müh. )  
Hasan ÇİPİL  Memur    22565
Kübra ARSLAN   V.H.K.İ.  225..
Şenol GÖKBULUT  İşçi    22572
                                                                        Davalar    22517
      
                                                                        Ayniyat     
Bayram ŞEKER  Memur (Taşınır Kayıt)    22567
                                                                          Arşiv     22564
Oktay KÖKSAL  Mobilya Teknikeri (Arşiv)     22564
                 Hizmetliler     22572
        
Elektrik & Elektronik Müh.İlker DEMİR  Yapım-Uygulama ve
 Proje Şube Müdürü
22252-22570
Gökhan MERİÇ  Yüksek Mimar 225..
Ahmet KOÇLAR  Makine Müh.  22509
Mesut ALPARSLAN   Elektronik Müh. 225..
Osman ÖZTÜRK  İnşaat Müh.  22517
Ümit ŞEN  İnşaat Teknisyeni (İnşaat Müh.)   22555
Hasan AKOL  Makine Teknisyeni  22543
Ahunur YAVUZER  Peyzaj Mimarı 225..
Gönül ORHAN  İnş. Teknikeri  22539
Cevat GÜRDAL  İnş. Teknikeri  22554
Şenol YAZDIRAN  İnş. Teknikeri  22559
Murat KILIÇ  İnş. Teknikeri 22522
Ziya ÖZASLAN  İnş. Teknisyeni  22596
İ.Etem KELERCİOĞLU  İnş. Teknikeri  22546
Dilan ÜSTÜNKOL PEKDEMİR  Mimarî İnşaat Teknikeri  22535
Bilal ÇAKICI  İnşaat Teknikeri  22537
Abdullah ÜNVER  İnş. Teknikeri  22563
Sema GÜNEY  İnşaat Teknikeri (Vkf.)  22538
Hüseyin YILMAZ  Elektrik Teknikeri  22561
Fuat KAYA  Elektrik Teknisyeni  22548
Suat TAŞKIN  Elektrik Teknisyeni  22560
Erhan BEŞKAYA  Mak. Tek. Öğrt. (Mak. Teknisyeni)  22550
Demirhan TOSUN  Makine Teknisyeni  22547
Murat İPEK  Mak. Teknisyeni  22557
Taner SINMAZÇELİK  Mak. Teknisyeni  22551
Peyzaj Mimarı Ebru SAVAŞ  Etüt ve Emlak Şube Müdürü   22532  
Esin SOYDEMİR  Yüksek Mimar 22534
Halil İbrahim CEYLAN  Maden Müh. 22530
Hakan ÇELİK  Harita Müh.(Memur) 22553
Hikmet ÖZTÜRK  V.H.K.İ. 22521
İnş.Müh.Muharrem AKIN İhale ve Malî İşler Şube Müdürü  22509
Serdal SAVCI  Bilgisayar İşletmeni 22541
Ali GÖZEN  Elektrik Teknisyeni 22542
Abdullah ARSLAN  Memur (Mak.Müh.) 22522
Berâti ŞİMŞEK  Memur 225..
Ali ARAS  Sağlı Teknikeri 225..
Şükriye KIRBIYIK  Ziraat Müh. 225..
Nurhan NALBANT  Tekns. 225..