Telefon Listesi

 DOÇ.DR.YUSUF USTA 

DAİRE BAŞKAN V.

225 00 - 225 01

 Kübra ARSLAN      

Yönetici Asistanı (V.H.K.İ.)   

       225 00

 Döne BOZKURT     

Sekreter  

           225 01   

Şub.Müd.Arif SEZGİN İdarî İşler ve Persn. Şube Müd. 225 05
Güldane TAŞDEMİR Elektrik Teknisyeni 225 68
Hakkı ÇOLAK Bilgisayar İşletmeni 225 26
Ferhat ÖZKÖK Elektronik Teknikeri 225 12
Mustafa DEMİR Memur (Maden Mühendisi) 225 22
Abdullah ARSLAN Memur (Makine Mühendisi) 225 22
Hasan ÇİPİL Memur 225 65
Kübra ARSLAN  V.H.K.İ. 225 00
Şenol GÖKBULUT İşçi 225 72
DAVALAR 225 17
-------- -------- 225 17
AYNİYAT 225 67
Bayram ŞEKER Memur (Taşınır Kayıt) 225 67
ARŞİV 225 64
Oktay KÖKSAL Mobilya Teknikeri (Arşiv) 225 64
HİZMETLİLER 225 72
-------- -------- ---
Elktr.- Elktrn.Müh.İlker DEMİR    Yapım/Uyg. & Proje Şube Müd. 225 52 - 225 70
Ahmet KOÇLAR Makine Mühendisi 225 09
M.Muharrem AKIN İnşaat Mühendisi 225 44
Mesut ALPARSLAN Elektronik Mühendisi 225 92
Kemal Koray ÇINAR Elektronik Mühendisi .........
Gökhan MERİÇ Yüksek Mimar 225 19
Nurhan ÖZCAN Makine Mühendisi 225 14
Ahu Nur IRGATOĞLU Peyzaj Mimarı 225 33
Osman ÖZTÜRK İnşaat Mühendisi 225 17
Mustafa ALP Elektrik Mühendisi .........
Cuma KILIÇ İnşaat Mühendisi 225 21
Yavuz ERDEM İnşaat Mühendisi 225 53
Gülsüm AYDIN Mimar 225 24
Yusuf YABİR Makine Mühendisi 225 84
Hatice ŞENGEL Mimar 225 18
Emrah ÇELİK Makine Mühendisi 225 16
Esra AYCAN İnşaat Mühendisi (VAKIF) 225 86
Aydın GÖKÇE İnşaat Yüksek Müh. (Uzman) ..........
Ümit ŞEN İnşaat Teknisyeni (İnşaat Müh.) 225 55
Hasan AKOL Makine Teknisyeni 225 43
Gönül ORHAN İnşaat Teknikeri 225 39
Cevat GÜRDAL İnşaat Teknikeri 225 54
Şenol YAZDIRAN İnşaat Teknikeri 225 59
İ.Etem KELERCİOĞLU İnşaat Teknikeri 225 46
Dilan ÜSTÜNKOL PEKDEMİR İnşaat Teknikeri 225 35
Sema GÜNEY İnşaat Teknikeri (VAKIF) 225 38
Fuat KAYA Elektrik Teknisyeni 225 48
Erhan BEŞKAYA Makine Tkns. (Mak.Tek.Öğrt.)  225 50
Abdullah ÜNVER İnşaat Teknikeri 225 63
Murat İPEK Makine Teknisyeni 225 57
Hüseyin YILMAZ Elektrik Teknikeri 225 61
Murat KILIÇ İnşaat Teknikeri 225 22
Bilal ÇAKICI İnşaat Teknikeri 225 37
Ziya ÖZASLAN İnşaat Teknisyeni 225 96
Demirhan TOSUN Makine Teknisyeni 225 47
Suat TAŞKIN Elektrik Teknisyeni 225 58
Birol KAYA Elektrik Teknisyeni 225 60
Taner SINMAZÇELİK Makine Teknisyeni 225 51
     
Peyzaj Mimarı Ebru SAVAŞ Etüt ve Emlak Şube Müdürü 225 32
Esin SOYDEMİR Yüksek Mimar 225 34
Halil İbrahim CEYLAN Maden Mühendisi 225 30
Hakan ÇELİK Memur (Harita Mühendisi) 225 ....
Doç.Dr.Yusuf USTA Daire Başkan V. (Uhdesinde)  225 09
Ali GÖZEN Koordinatör  225 42
Nurhan NALBANT Makine Teknikeri  (Endüstri Müh.)  225 36
Şükriye KIRBIYIK Ziraat Mühendisi  225 40
Ali ARAS Sağlık Teknikeri  225 93
Ali GÖZEN Elektrik Teknisyeni  225 42
Serdal SAVCI Bilgisayar İşletmeni  225 41
Berâti ŞİMŞEK Memur  225 42