Görev Tanım Formları
BAŞKANLIK
Adı Soyadı İdarî Görev Form  
Doç.Dr.Yusuf USTA Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkan V.
 
 
 






 

 

İDARÎ İŞLER VE PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ       Şb.Md.Arif SEZGİN Şube Müdürü  
Adı Soyadı İdarî Görev Form       Adı Soyadı İdarî Görev Form  
Güldane TAŞDEMİR Elektrik Teknisyeni
 
      Hakkı ÇOLAK Bilgisayar İşletmeni  
Ferhat ÖZKÖK ElektronikTeknikeri
 
    Mustafa DEMİR  Memur (Mad.Müh.)  
Abdullah ARSLAN Memur (Mak.Müh.)
 
      Hasan ÇİPİL     Memur  
Kübra ARSLAN V.H.K.İ. (Yön.Ast.)
 
      Döne BOZKURT İşçi (Daimi)  
Şenal GÖKBULUT İşçi
 
      Bayram ŞEKER Memur (Ayniyat)  
Oktay KÖKSAL Mob.Tkns. (Arşiv)       .......................... .......................... .........  

 



 

 














 



 


YAPIM,UYGULAMA VE PROJE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ     Elk.-Elkn.Müh.İlker DEMİR Şube Müdürü
 
 
Adı Soyadı İdarî Görev Form       Adı Soyadı İdarî Görev Form  
Ahmet KOÇLAR    Makine Mühendisi
 
    Mustafa Muharrem AKIN  İnşaat Mühendisi  
Mesut ALPASLAN   Elektronik Mühendisi
 
    Kemal Koray ÇINAR Elektrik Mühendisi  
Gökhan MERİÇ  Y.Mimar
 
      Nurhan ÖZCAN  Makine Mühendisi  
Ahu Nur IRGATOĞLU Peyzaj Mimarı
 
      Osman ÖZTÜRK  İnşaat Mühendisi  
Mustafa ALP  Elektrik Mühendisi
 
    Cuma KILIÇ  İnşaat Mühendisi  
Yavuz ERDEM  İnşaat Mühendisi
 
      Gülsüm AYDIN   Mimar   
Yusuf YABİR Makine Mühendisi
 
      Hatice ŞENGEL  Mimar  
Emrah ÇELİK  Makine Mühendisi
 
      Esra AYCAN  İnşaat Mühendisi (Vakıf)  
Aydın GÖKÇE  İnşaat Y.Mühendisi Uzm.
 
      Ümit ŞEN  İnşaat Teknisyeni (İnş.Müh.)  
Hasan AKOL Makine Teknisyeni (Mak.Tek.Öğrt.)
 
      Gönül ORHAN  İnşaat Teknikeri  
Cevat GÜRDAL İnşaat Teknikeri
 
      Şenol YAZDIRAN  İnşaat Teknikeri  
İ.Etem KELERCİOĞLU İnşaat Teknikeri
 
      Dilan ÜSTÜNKOL PEKDEMİR  İnşaat Teknikeri  
Sema GÜNEY  İnşaat Teknikeri (Vakıf)
 
      Fuat KAYA  Elektrik Teknisyeni  
Erhan BEŞKAYA  Makine Teknisyeni (Mak.Tek.Öğrt.)
 
      Abdullah ÜNVER  İnşaat Teknikeri  
Murat İPEK  Makine Teknisyeni 
 
      Hüseyin YILMAZ  Elektrik Teknisyeni  
Murat KILIÇ   İnşaat Teknikeri
 
      Bilal ÇAKICI  İnşaat Teknikeri  
Ziya ÖZASLAN   İnşaat Teknisyeni
 
      Demirhan TOSUN   Makine Teknisyeni  
Suat TAŞKIN  Elektrik Teknisyeni
 
      Birol KAYA Elektrik Teknisyeni  
Taner SINMAZÇELİK  Makine Teknisyeni       ................... ................... ........  





























































 


ETÜT VE EMLAK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ     Pey.Mim.Ebru SAVAŞ Şube Müdürü
 
 
Adı Soyadı İdarî Görev Form       Adı Soyadı İdarî Görev Form  
Esin SOYDEMİR Y.Mimar
 
    Halil İbrahim CEYLAN Maden Mühendisi  
Hakan ÇELİK  Memur (Hrt.Müh.)
 
    ................... ................... ........  











 


İHALE VE MALÎ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
 Doç.Dr.Yusuf USTA Uhdesinde       Elk.Tkns.Ali GÖZEN Koordinatör  
Adı Soyadı İdarî Görev Form       Adı Soyadı İdarî Görev Form  
Nurhan NALBANT Makine Teknikeri (Ends.Müh.)
 
    Şükriye KIRBIYIK Ziraat Mühendisi  
Ali ARAS  Sağlık Teknikeri
 
    Ali GÖZEN Elektrik Teknisyeni  
Serdal SAVCI  Bilgisayar İşletmeni
 
      Berâti ŞİMŞEK  Memur  
 İHALE KOMİSYONU  
 
           
Adı Soyadı İdarî Görev Form       Adı Soyadı İdarî Görev Form  
Doç.Dr.Yusuf USTA Daire Başkan V.
 
    Elk.-Elkn.Müh.İlker DEMİR Yapım,Uygulama ve Proje Şb.Md.  
Pey.Mim.Ebru SAVAŞ Muhasip Üye 
 
    ....................... ............................. .........